WYNIKI WYSTAWY – SIEDLNICA 2018

Organizatorzy wystawy pragną podziękować wystawcom za udział w Krajowej Specjalnej Wystawie Psów Rasowych w Siedlnicy oraz sponsorom za przekazanie nagród dla zwycięzców i uczestników wystawy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz WYNIKI.

——————————————
OWCZAREK STARONIEMIECKI
——————————————

Klasa baby – psy
I Wyb.Ob.2xCAPC – IRYS Psia Krew
II Wyb.Ob.2xres.CAPC – PUSCHKIN von Camelot

Klasa baby – suki
I Wyb.Ob.2xCAPC – AYSHA’S ANGEL von der Wolfskaule
II Wyb.Ob.2xres.CAPC – FARA-DAE Schwarz Wolf
III Wyb.Ob. – QUEENA Czarne Wilki
IV Obiecująca – CORVETTA CARMEN Serendii
Obiecująca – IRMA Psia Krew
Obiecująca – QUARISA Czarne Wilki
~~~~~~~~
Klasa szczeniąt – psy
I Obiecująca – JUKON KIVALLINQ Black&Szer-Can

Klasa szczeniąt – suki
I Wyb.Ob.2xCAPC – IZEL KISSAY Scrato z Nysy
II Wyb.Ob.2xres.CAPC –HERA von El Dorado
III Mało Obiecująca – ASHANTI Wolf Dreams PFK
———————————————

Klasa młodzieży – pies
I Dosk.2xCAJC-TARAN Herbu Czarny Wilk
II Dosk.- JANTAR ATRAIU Black&Szer-Can
III Dosk.- NESTOR Czarne Wilki

Klasa młodzieży – suki
I Dosk.2xCAJC – MARGOT Czarne Wilki
II Dosk. – BASANTI KALINI Serendii
III Dosk – GALA Psia Krew
IV Dosk. – KYANA Czarne Wilki
Dosk.- DAENERYS TARGARYEN Schwarz Wolf
Dosk. – GINA CINDY of Farmerhouser Rufen
Dosk. – JAWERA-MAXIMUS Black&Szer-Can
———————-
PORÓWNANIE
NBwR- AYSHA’S ANGEL von der Wolfskaule
NSzwR – IZEL KISSAY Scrato z Nysy
Zw.Mł. – MARGOT Czarne Wilki
——————————————————-

Klasa pośrednia – psy
I Dosk.2xCAC – D-J DEVIL Schwarz Wolf
II Dosk.2xres.CAC – BALOTELLI z Bramogrodu
III Dosk. – IBI SALVARE Czarne Wilki

Klasa otwarta – psy
I Dosk.2xCAC – SAVAGE THORN Stasi
II Dosk.2xres.CAC – JAZZ Czarne Wilki
III Dosk. – EVEN Black Wolves

Klasa champion – psy
I Dosk.2xCAC – BAR vom Jakobsberg

~~~~~~
Klasa pośrednia – suki
I Dosk. 2xCAC – KARESA Czarne Wilki
II Dosk. 2xres.CAC – BALERINA z Bramogrodu
III Dosk. – SAMBA Herbu Czarny Wilk
IV Dosk.- DESERT STORM Schwarz Wolf
Dosk. – KOKAINA Czarne Wilki

Klasa otwarta – suki
I Dosk. 2xCAC – DIADORA Czarne Wilki
II Dosk. 2xres.CAC-KLAWA Herbu Czarny Wilk
III Dosk.- ELI-LOU Psia Krew

Klasa champion – suki
I Dosk.2xCAC – JASIRA Herbu Czarny Wilk
II Dosk.2xres.CAC – PUMA Scrato z Nysy

PORÓWNANIE
NPwR – BAR vom Jakobsberg
NSwR – JASIRA Herbu Czarny Wilk
ZwR – BAR vom Jakobsberg

———————————————
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY
———————————————

Klasa baby – psy
I Wyb.Ob.2xCAPC – RONNY Czarne Wilki

Klasa baby – suki
I Wyb.Ob.2xCAPC -RED RAINBOW Czarne Wilki
II Wyb.Ob.2xres.CAPC -TARA von Bischof Metzger

Klasa szczeniąt – psy
I Obiec. – NICCOLLO Athabass

Klasa szczeniąt – suki
I Wyb.Ob. 2x CAPC – OLLY Athabass

Klasa młodzieży – suki
I Dosk.2xCAJC – XSABRINA Nova Jamina
II Dosk.2xres.CAJC – ROXY Wilcza Górka
III Dosk. – HERA Psia Krew
———————–

PORÓWNANIE
NBwR – RED RAINBOW Czarne Wilki
NSzwR – OLLY Athabass
Zw.Mł. – XSABRINA Nova Jamina
——————————————————

Klasa pośrednia – psy
I Dosk.2xCAC – HOLDEN HACAN Grajan
II Dosk. 2xres.CAC – PIORUN Wilcza Górka

Klasa otwarta – psy
I Dosk.2xCAC – KENZO w Dolinie Wilków
II Bdb – ALDO Wilcza Perła

Klasa champion – psy
I Dosk. 2xres.CAC – ATOS Wilcze Doły
~~~~~~~~

Klasa pośrednia – suki
I Dosk. 2xCAC – DELTA Lupus
II Dosk. 2xres.CAC – ELZA Red Land
III Dosk. – HADŻI Przełęcz Nadira

Klasa otwarta – suki
I Dosk. 2xCAC – LUKA z Dębowej Doliny
II Dosk. 2xres.CAC – BELLA mi Amigo
III Dosk. – GAMMA Czarne Wilki
IV Dosk. – ODA Wilcza Górka

Klasa champion – suki
I Dosk.2xCAC – RIKA KIMBASTER
————————

NPwR – ATOS Wilcze Doły
NSwR – RIKA KIMBASTER

Z PORÓWNANIA
Zw.R – ATOS Wilcze Doły

——————————————-
INNE RASY…….
——————————————-

Yorkshire Terrier Biewer a la Pom Pon – suka, klasa młodzieży
I Dosk.2xCAJC,Zw.Mł – ADA Biewer Stars PFK
———————–
Buldog francuski – klasa otwarta, pies
I Dosk. 2xCAC,NPwR,ZwR – Elegancki Bazyl Juszki Asmen

Buldog francuski – klasa pośrednia, suka
I Dosk.2xCAC,NSwR – PEGI Niszczewickie Ranczo
———————–

Chihuahua długowłosy – klasa otwarta, pies
I Dosk. 2xCAC, NPwR, ZwR – TOFIK Wieluńskie Ranczo

Chihuahua długowłosy – Klasa pośrednia, suka
I Dosk. 2xCAC,NSwR – LILLIY Gwiazdki z Białego Domu
———————————
AKITA Amerykańska – klasa baby, pies
I Wyb.Ob.2xCAPC,NBwR – Teikoku Inu FCI ATOS
—————————————
Shih Tzu – Klasa szczeniąt, suka
I Wyb.Ob. 2xCAPC,NSzwR – ZOYA Dolina Nadwiślana

Shih Tzu – Klasa młodzieży, suka
I Dosk. – CAPRI Rapsodia
—————————————
Chin japoński – Klasa młodzieży,suka
I Bdb. – KUMI Rajski Ogród
—————————————–
Szpic miniaturowy (Pomeranian) Klasa baby, pies
I Wyb.Ob.2xCAPC,NBwR – CENT SZCZĘŚCIA VikRusPom UCI
—————————————-
Szpic miniaturowy(Pomeranian) Klasa pośrednia,suka
I Dosk.2xCAC – ESTERKA Z Amigo

Szpic miniaturowy(Pomeranian) Klasa otwarta, suka
I Dosk.2xCAC,NSwR,ZwR- BESTEN HAPPY Frau Smolly
—————————————————————————-
BEST IN SHOW

Zwycięzca Wystawy:
BULDOG FRANCUSKI –
MŁ.Ch.PL. Elegancki Bazyl Juszki Asmen

Wice-zwycięzca Wystawy:
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY – Ch.PL. ATOS Wilcze Doły
~~~~
BEST IN SHOW POWYŻEJ 45 CM
1 miejsce:
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY –
Ch.PL. ATOS Wilcze Doły

2 miejsce: OWCZAREK STARONIEMIECKI – CH.PL BAR vom Jakobsberg
~~~~
BEST IN SHOW PONIŻEJ 45 CM

1 miejsce: BULDOG FRANCUSKI – MŁ.CH.PL. Elegancki Bazyl Juszki Asmen

2 miejsce: CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY – LILLIY Gwiazdki z Białego Domu
~~~~
BEST IN SHOW JUNIOR:

1 miejsce:
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY-
CH.PL.PUPPY XSABRINA Nova Jamina

2 miejsce:
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY- MARGOT Czarne Wilki

3 miejsce: YORKSHIRE TERRIER BIEWER- ADA Biewer Stars PFK
~~~~
BEST IN SHOW PUPPY

1 miejsce: SHIH TZU – ZOYA Dolina Nadwiślana
2 miejsce:
OWCZAREK STARONIEMIECKI-
IZEL KISSAY Scrato z Nysy
3 miejsce:
OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY- OLLY Athabass
~~~~
BEST IN SHOW BABY

1 miejsce: SZPIC MINIATUROWY POMERANIAN –
CENT SZCZĘŚCIA VikRusPom UCI
2 miejsce: AKITA AMERYKAŃSKA –
Teikoku Inu FCI ATOS

%d bloggers like this: