Organizatorzy wystaw pragną podziękować wystawcom za udział w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Wiśle Małej oraz sponsorom za przekazanie nagród dla zwycięzców i uczestników wystawy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz WYNIKI.

  • BEST IN SHOW:

Zwycięzca Wystawy: Seter szkocki Gordon – Esta Hunter ze Świerklan
Wice-zwycięzca Wystawy: Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon – Elvin Czarny Las

  • BEST IN SHOW POWYŻEJ 45 CM:

1 miejsce – Seter szkocki Gordon – Esta Hunter ze Świerklan
2 miejsce – Wyżeł czeski-Fousek – ENTER (FCI)
3 miejsce – owczarek niemiecki długowłosy – HANA Gawra

  • BEST IN SHOW PONIŻEJ 45 CM

1 miejsce – Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon – Elvin Czarny Las
2 miejsce – Yorkshire Terrier Ocean Pearl – MAJA Hodowla pod Lasem UCI

  • BEST IN SHOW JUNIOR

1 miejsce: Mastif tybetański – HASAN Andewagar FCI
2 miejsce: Owczarek niemiecki długowłosy – ARES AMARO Grajan
3 miejsce: owczarek staroniemiecki – BALERINA z Bramogrodu

  • BEST IN SHOW PUPPY

1 miejsce: owczarek staroniemiecki – ARKAN’S Ice Wolf black Dakota

  • BEST IN SHOW BABY

1 miejsce: owczarek staroniemiecki- XIRA Herbu Czarny Wilk
2 miejsce: owczarek niemiecki długowłosy- XSABRINA Nova Jamina

  • NAJLEPSZA HODOWLA

1 miejsce – von Valkyrie
2 miejsce – Gawra


OWCZAREK STARONIEMIECKI
Klasa baby – pies
I Wyb.Ob., CAPC – JANTAR ATRAIKU BLACK & SZER CAN

Klasa szczeniąt – pies
I Wyb.Ob., CAPC – ARKAN’S Ice Wolf black Dakota
II Wyb.Ob., res.CAPC – MADDOX Czarne Wilki
III Wyb.Ob. – TARAN Herbu Czarny Wilk
IV Wyb.Ob. – A’NIHASA WOLVERINE z Jaskini Wilków
V Wyb.Ob. – AZAN z Jaskini Wilków

Klasa młodzieży – pies
I doskonała – ISAN KANVAR BLACK & SZER-CAN
II doskonała – SHON Herbu Czarny Wilk

Klasa baby – suka
I Wyb.Ob., CAPC – XIRA Herbu Czarny Wilk
II Wyb.Ob., res.CAPC – IVIET Dajane Scrato z Nysy
III Wyb.Ob. – JAWERA-MAXIMUS BLACK & SZER-CAN
IV Wyb.Ob. – JACQUELINE BLACK&SZER-CAN

Klasa szczeniąt – suka
I Wyb.Ob., CAPC – GINA Cindy of Farmerhouse Rufan

Klasa młodzieży – suka
I doskonała, CAJC – BALERINA z Bramogrodu
II doskonała, res.CAJC – SAMBA Herbu Czarny Wilk
III doskonała – Daenerys Targaryen Schwarz Wolf

Z PORÓWNANIA:
NBwR – XIRA Herbu Czarny Wilk
NSzwR – ARKAN’S Ice Wolf black Dakota
Zw.Mł – – BALERINA z Bramogrodu

———————————————————————————

Klasa pośrednia – psy
I doskonała, CAC – JAGUAR Czarne Wilki
II doskonała – GEROLD BLACK & SZER-CAN

Klasa otwarta – psy
I doskonała, CAC – CONGO Magic Black
II doskonała – JASIR Herbu Czarny Wilk

Klasa champion – psy
I doskonała, CAC – DRAGON Herbu Czarny Wilk

Klasa pośrednia – suki
I doskonała, CAC – RONNIE NAJMA Scrato z Nysy

Klasa otwarta – suki
I doskonała, CAC – DONNA Czarne Wilki
II bardzo dobra – BEAUTY SCHWARZ WOLF

NPwR – JAGUAR Czarne Wilki
NSwR – RONNIE NAJMA Scrato z Nysy

Z PORÓWNANIA – Zw. Rasy RONNIE NAJMA Scrato z Nysy

———————————————————————————

OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY

Klasa szczeniąt – pies
I Wyb.Ob., CAPC, NSzwR – ALEX And-Zoll FCI
II Wyb.Ob. – Sasko Werwa

Klasa młodzieży – pies
I doskonała, CAJC, Zw.Mł. – ARES AMARO Grajan

Klasa baby – suki
I Wyb.Ob., CAPC, NBwR – XSABRINA Nova Jamina
II Wyb.Ob., res.CAPC – CZANDI Gawra
III Wyb.Ob. – CLEO Gawra

NBwR – XSABRINA Nova Jamina
NSzwR — ALEX And-Zoll FCI
Zw. Mł — ARES AMARO Grajan

———————————————————————————

Klasa otwarta – pies
I doskonała, CAC – SONGO Kar Gold
II doskonała – FEZO FERRARI Grajan

Klasa champion – pies
I doskonała, CAC – URYT Wilczy Diament
II doskonała – CHOPER z Karpiowego Stawu

Klasa pośrednia – suki
I doskonała, CAC – LUKA z Dębowej Doliny
II doskonała, res.CAC – DORIS Śladem Wilka
III doskonała – ABASTA Wilcza Jura

Klasa otwarta – suki
I doskonała, CAC – HANA Gawra
II doskonała, res.CAC – ARTIA von Valkyrie
III doskonała – BASTA Bielskie Wilki
IV doskonała – Elza don Szafir

Klasa champion – suki
I doskonała, CAC – CHANEL z Domu Lukasa
II doskonała – AMARA von Valkyrie

NPwR – SONGO Kar Gold
NSwR – HANA Gawra
Z PORÓWNANIA – Zw. Rasy HANA Gawra

———————————————————————————

INNE RASY:

Seter szkocki – Gordon, kl.otwarta, suka
I doskonała, CAC, NSwR – Esta Hunter ze Świerklan

Labrador Retriever – pies, klasa młodzieży
I doskonała, CAJC, Zw.Mł – Floki,BARK AT THE MOON z Bloomwood FCI

Posokowiec bawarski-kl.champion, pies
I doskonała, CAC, NPwR – Nikon z Doliny Górnej Wisły

Mastif tybetański – kl.młodzieży, pies
I doskonała, CAJC, Zw.Mł. – HASAN Andewagar

Mastif tybetański – kl.otwata, suka
I doskonała – TASHI LHAMO Słońce Tybetu

Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon, kl.champion, pies
I doskonała, CAC, Zw.R. – Elvin Czarny Las

Siberian Husky – kl.pośrednia, suka
I doskonała – Nike Kakrayok Aipa

Yorkshire Terrier Ocean Pearl – kl.otwarta, suka
I doskonała, CAC, NSwR- MAJA Hodowla pod Lasem UCI

Wyżeł czeski-Fousek – kl. pośrednia, pies
I doskonała, CAC, NPwR – ENTER (FCI)