Zapewne większość z czytających ten komunikat miła okazję już zapoznać się z odnowioną stroną internetową Polskiej Federacji Kynologicznej. Wprowadzone zmiany to efekt wielu rozmów z naszymi członkami, którzy dzielili się z Zarządem wskazówkami, co należy zmienić, dodać lub usunąć ze strony, aby stała się ona bardziej przejrzysta i czytelna.

Prace nad stroną jeszcze nie zostały ukończone. Dlatego może się zdarzyć, że jakiś link bądź funkcja jeszcze nie działają – za co z góry przepraszamy. Jednocześnie prosimy Was o dalsze zgłaszanie ew. uwag i błędów.

Wraz z aktualizacją strony odnowiona została zakładka “MOJE PFK” – żółty przycisk w prawym górnym rogu strony.

Odnowiona zakładka “MOJE PFK” została wzbogacona o kilka nowych funkcji. Obok dotychczasowego podglądu do swoich danych oraz informacji o składce członkowskiej uruchomiliśmy w pełni funkcjonalną zakładkę “PSY”, w której członkowie mają podgląd do bazy swoich psów zarejestrowanych w PFK. Jeśli po zalogowaniu się nie będziecie widzieli tam swojego psa, prosimy o wiadomość e-mail na adres kontakt@pfk.org.pl (najlepiej ze skanem rodowodu), celem przypisania psa pod Wasze konto.

Kolejna zakładka to “Hodowla”. Osoby posiadające zarejestrowaną w PFK hodowlę zauważą szczegółowe informacje przechowywane przez PFK o Państwa hodowli. W tej zakładce możecie Państwo dowolnie modyfikować listę hodowanych przez Państwa ras (np. dodać lub usunąć hodowaną rasę), dodać adres strony internetowej oraz zdecydować, czy będzie ona wyświetlana w publicznej bazie hodowli na stronie PFK.

Ostatnia dodana funkcja to “WYSTAWY”. To uproszczony formularz zgłaszania psa dowolną wystawę organizowaną przez Federację. Opcja ta polega na tym, że psy przypisane do Państwa w zakładce “PSY” można zgłosić wybierając odpowiednie opcje a formularz zgłoszeniowy na wystawę uzupełni się sam. Może się zdarzyć, że część pól trzeba będzie uzupełnić jeszcze samodzielnie (np. dane rodziców). W miarę uzupełnienia bazy, i taka konieczność zniknie.

Jednocześnie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa, w trakcie przenoszenia kont naszych członków, zresetowane zostały hasła. Aby zalogować się na nowej stronie prosimy skorzystać z opcji odzyskiwania hasła.

W razie błędów w wyświetlaniu się strony, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt@pfk.org.pl

Wszelkie nieprawidłowości postaramy się usuwać na bieżąco.

Zarząd Główny

Polskiej Federacji Kynologicznej

%d bloggers like this: